Usługi

Biorąc pod uwagę formę prawno – organizacyjną Twojej aktywności gospodarczej, specyfikę branży w której działasz oraz wzajemne oczekiwania w zakresie współpracy, tworzymy indywidualny model działania, mając przede wszystkim na uwadze Twoje zadowolenie i satysfakcję ze świadczonych przez nas usług, których zakres przedstawiamy poniżej.

 

Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałt

Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów – jeden z najważniejszych dokumentów w firmie. Służy do ewidencji przeszłych zdarzeń gospodarczych dla celów podatkowych. Jej prowadzenie wymaga dużej skrupulatności. Prowadzona jest według określonego wzoru zgodnie z przepisami prawa.

Więcej ...

Księgi Rachunkowe

Obowiązkowa dla dużej części podmiotów gospodarczych pełna księgowość jest złożonym procesem, który ma na celu tworzenie kompleksowej informacji na temat sytuacji majątkowej i finansowej podmiotu. To rozbudowany system ewidencji wszelkich zdarzeń gospodarczych, dzięki któremu możliwe jest także rozliczenie m. in. firmowych podatków. Prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowym wymaga znajomości prawa bilansowego i innych uregulowań w tym zakresie.

Więcej ...

Obsługa Kadrowo - Płacowa

Więcej ...

 

Usługi związane z BHP i oceną ryzyka zawodowego

Każdy pracodawca ma prawny obowiązek dbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz podajmować działania profilaktyczne mające na celu zapobieganie zagrożeniom zawodowym. Realizacja tego obowiązku powinna stanowić nieodłączny element działalności podmiotu.

Więcej ...

Wymiana dokumentów online

Usługa nosi nazwę Biuro Rachunkowe Online i pozwala w sposób automatyczny wymieniać dane w postaci elektronicznej pomiędzy programami magazynowo – sprzedażowymi Klienta a oprogramowaniem finansowo – księgowym naszego biura.

Dane wymieniane są za pośrednictwem bezpiecznego kanału komunikacji, jakim jest serwer SFTP Asseco WAPRO, który w sposób bezpieczny pozwala przesyłać dane pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami.

​Korzyści dla Klienta jakie niesie za sobą usługa Biuro Rachunkowe Online to:

  • oszczędność czasu związana z bezobsługową (automatyczną) wysyłką danych do naszego biura rachunkowego – dokumenty z programu Klienta są automatycznie wysyłane do nas zgodnie z harmonogramem i na bieżąco księgowane, bez opóźnień czasowych; operacja nie wymaga od Klienta żadnego zaangażowania

Biuro Rachunkowe Online

  • Portal Klienta – za pośrednictwem przeglądarki internetowej dostęp do aktualizowanych na bieżąco informacji o naliczonych podatkach, stanie należności i zobowiązań, podstawowych wskaźników i wielu innych, w tym możliwość pobrania w formacie PDF i wydrukowania obliczonych w biurze deklaracji podatkowych

 

Zestawienia i Analizy 24h

 

Pomoc przy zakładaniu podmiotów gospodarczych