Biuro Rachunkowe Online – aplikacja przeznaczona dla Klientów biura rachunkowego

 

Biuro Rachunkowe Portal Klienta

 

Korzystaj z zalet nowoczesnej księgowości !

 

Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta to aplikacja, która pozwala przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej na podgląd odpowiednio przetworzonych, aktualnie zaksięgowanych dokumentów w programie biura rachunkowego. Do Twojej dyspozycji jest kilka predefiniowanych raportów i zestawień prezentujacych najistotniejsze dane, podstawowe wskaźniki i informacje, a także kopie niektórych naliczonych deklaracji podatkowych. W Portalu wyświetlane są zawsze aktualne dane, pobrane bezpośrednio z bazy danych Twojej firmy. Możesz również pobierać w formacie pdf i drukować obliczone w biurze deklaracje podatkowe. Za pośrednictwem przeglądarki internetowej masz dostęp do informacji o naliczonych podatkach.

 

 

Ekran startowy

Ekran startowy wyświetla się zawsze jako pierwszy, po uruchomieniu Portalu. Natychmiast zorientujesz się o stanie Twoich zobowiązań podatkowych, wartości ostatniej naliczonej deklaracji VAT oraz prognozowanym do zapłaty podatku VAT (jeśli występuje). Znajdziesz tam również podsumowane przychody i koszty. Wszystkie wartości wyliczane są na bieżąco z rejestrowanych w programie kolejno dokumentów w aktualnym okresie rozliczeniowym. Przejrzysty wykres przedstawiający relacje przychody / koszty (zysk / strata) wzbogaca wartość poznawczą prezentowanych informacji.

 

 

e-Dokumenty

W sekcji e-Dokumenty znajdują się obecnie dwa raporty:

  • deklaracja VAT-7
  • deklaracja VAT UE

Oba zestawienia są bardzo podobne. Składają się z wykazu wykonanych, zatwierdzonych w programie deklaracji VAT-7 i VAT UE. Dotyczy to zarówno deklaracji wykonanych tradycyjnie jak i elektronicznych. Zestawienia poza prezentacją wykonanych deklaracji umożliwiają dodatkowo pobieranie ich poprzez Portal Klienta w formie pliku pdf.

W zestawieniu, na liście deklaracji wyświetlane są:

  • typ wyświetlanej deklaracji
  • data okresu deklaracji
  • data naliczenia
  • UPO – pole informacyjne dla e-Deklaracji, informujące o tym, czy do deklaracji pobrane jest "Urzędowe Potwierdzenie Odbioru"

Po prawej stronie wyświetlanej listy, dla zaznaczonej deklaracji, w polu "Informacje" wyświetlana jest pełna informacja o naliczonych w deklaracji kwotach. Poniżej zestawienia znajduje się sekcja załączników do deklaracji. Każdy z nich można pobrać poprzez Portal Klienta przyciskając przycisk "Pobierz", widoczny w prawym dolnym rogu ekranu.

 

 

Księga roczna

Zestawienie "Księga roczna" przeznaczone jest dla firm rozliczających się na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Raport składa się z dwóch części: tabelarycznej zawierającej podsumowane miesięcznie zapisy w księdze oraz w dolnej części raportu sekcji szczegółów, zawierającej pogrupowane w zakładkach szczegółowe zestawienia tabelaryczne i wykresy opisujące wybrany wiersz tabeli głównej.

 

 

Dlaczego my:

 

korzystasz z usług biura bez wychodzenia z domu lub firmy
> odbiór dokumentów przez pracownika biura lub wysyłka pocztą, kurierem, skanem

globalny zasięg Portalu Klienta
> dostęp do kluczowych danych finansowych firmy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie

kompletne rozliczenie podatkowe zawsze na czas
> masz czas na przygotowanie się do zapłaty podatków i innych zobowiązań

doskonały przepływ informacji
> powiadomienia e-mail o wysokości należnych podatków i wysokości składek ZUS

otrzymujesz każdy wysłany przez biuro dokument w formacie pdf
> każda deklaracja, zeznanie, raport wysłany do urzędu trafia natychmiast na Twój adres e-mail

dedykowany księgowy do Twojej dyspozycji
> konsultacje przez Internet lub telefonicznie w ramach usługi

 

 

4 proste kroki do podjęcia współpracy

Wypełnij formularz w zakładce Wycena usług księgowych

Wstępną propozycję wysyłamy natychmiast

Po akceptacji warunków współpracy wysyłamy pocztą elektroniczną projekt umowy

Zaproponuj czas i miejsce, by podpisać wzajemnie uzgodnioną umowę